Fitness üye takip programı

Bir arkadaşın talebiyle basit bir fitness üye takip programı yazmıştık. Sonra bu programı sizlerle paylaşmak istedim. Programın ücretsiz versiyonunda 100 adet müşterinin bilgilerini, üyeliklerini, ödemeleri takip edebilirsiniz.

Program, fitness üye takibinin dışında, farklı üye takip işleri için de kullanılabilir.

Programı, FitnessUyeTakip.exe dosyasına tıklayıp açtığımızda ekrana “giriş ekranı” gelecektir. Programın varsayılan kullanıcı adı ve şifresi “admin” ve “123” tür. Bu varsayılan şifreyi isterseniz sizde programda değiştirebilirsiniz.

giris ekrani

Ana ekran açıldığında buradaki “İŞLEMLER” kısmında müşteri takip işlemleri yapılır. “TANIM ve RAPORLAR” kısmında da tanımlamalar ve raporlar  ve şifre değiştirme işlemleri yapılır.

fitness ana ekran

Programda önce müşteri kaydı yapılır. Sonrasında müşterinin üyelikleri girilir, varsa alınan ödemeler girilir. Müşteri kayıt kısmından müşteri seçilir seçilmez, müşterinin üyelikleri ve ödemeleri ekrana getirilir. Eğer müşterinin borcu/alacağı varsa ekranda belirtilir.

Üyelik ve ödemeler kısmındaki kayıtlara çift tıklayarak güncelleme yapabilirsiniz.

Üyelik ve ödemeler kısmında sağ tuşa tıklayarak excele aktarım yapabilirsiniz. Yine sağ tuş ile yanlış girilen kaydı silebilirsiniz.

tanim ve raporlar

“TANIM ve RAPORLAR” kısmında da üyelik isimlerini, eğitmen isimlerini ekleyebilir veya güncelleyebilirsiniz. Müşteri listesini ve müşteri borç/alacak listesini listeleyebilir, excele aktarabilirsiniz.

Umarım program sizin de işinize yarar.

Programı indir

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s